Жіночий міні рюкзак бананка на плече, маленький жіночий рюкзак еко шкіра чорний (1610)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міні рюкзак бананка на плече, маленький жіночий рюкзак еко шкіра чорний Характеристики: Матеріал: екокжа (м'яка); Ширина: 17 см; Висота: 20 см; Глибина на основі: 9 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 450 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий мінірюкзачок бананка на плече, маленький жіночий рюкзачок екошкіра чорний |
- Ціна: 890 ₴









