Чоловіча сумка для документів А4 шкіра PU клітинка Офісна сумка велика стильна (1614С)
-14%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка для документів А4 шкіра PU клітинка Офісна сумка велика стильна
Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 41 см; Ширина на основі: 10 см; Висота: 31 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип сумки | Ділова |
| Підкладка | Да |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Довжина: | 410 см |
- Ціна: 1 549 ₴








