Жіноча модна сумка на плече райдужна різнокольорова (1615)
-19%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча модна сумка на плече райдужна різнокольорова Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Довжина: 23 см; Ширина на основі: 12 см; Висота: 16 см; Плечовий ремінь на карабінах у комплекті; Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 929 ₴









