Великий чоловічий шкіряний клатч барсетка чорний рептилія. Клатч сумка з натуральної шкіри (1344Р)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий чоловічий шкіряний клатч барсетка чорний рептилія. Клатч сумка з натуральної шкіри
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Сумка-клатч (є ремінець на плече, а також ремінець на руку);
Висота: 20 см;
Довжина: 30 см;
Товщина: 4 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий чоловічий шкіряний гаманець рептилія чорний. Клатч із натуральної шкіри під рептилію |
- Ціна: 1 249 ₴








