Модна жіноча бананка сумка з тисненням, сумка-бананка для дівчат (992)
-11%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна жіноча бананка сумка з тисненням, сумка-бананка для дівчат Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної шкіри, досить містка і практична. Характеристики Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості; Ремінець з екошкіри, на карабінах із вставкою ланцюжка; Максимальна довжина ремінця: 95 см (регулюється); Довжина: 23 см; Висота: 17 см; Глибина: 3 см; Металева фурнітура;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Бананка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 849 ₴









