Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець клатч на блискавці стиль натуральна чорна шкіра Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра преміум якості; Тиснення логотипа; Довжина: 20 см; Висота: 11 см; Товщина: 3 см; Усередині підкладка винятково з натуральної шкіри, без дешевого поліестеру та плащової тканини, що ще раз підкреслює високу якість клатча Ремінець на руку на карабіні в комплекті;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 400 ₴









