Жіночий прогулянковий рюкзак міський сумка Karlos Markoni люкс якість, сумка-рюкзак Карлос Марконі Фіолетовий (839Ф)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
-
Матеріал: якісна та щільна екошкіра люкс якості;
-
Сумка-рюкзак;
-
Висота: 28 см;
-
Ширина: 23 см;
-
Глибина: 9 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого китайського шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 1 300 ₴







