Модна сумка жіноча крос-боді каркасна через плече Якісна жіноча сумка саквояж екошкіра (972ББ)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна сумка жіноча крос-боді каркасна через плече Якісна жіноча сумка саквояж екошкіра
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху; Добре тримає форму навіть порожня; Довжина: 21 см; Ширина на основі: 8,5 см; Висота: 16 см; Логотип – металева бляшка; Якісна металева фурнітура; Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 849 ₴







