Міський жіночий рюкзак сумка 2 в 1, сумка-рюкзак для дівчат класичний прогулянковий (1026)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський жіночий рюкзак сумка 2 в 1, сумка-рюкзак для дівчат класичний прогулянковий Характеристики: Матеріал: Турецька екошкіра преміум якості; Фурнітура: метал; Вид: сумка-рюкзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі); Усередині перегородка з кишенею на блискавці, яка поділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи; Розміри: Висота: 32 см; Ширина: 26 см; Глибина: 12 см; Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 32 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 999 ₴






