Об'ємна сумка жіноча на плече для найстильніших Модна містка сумка жіноча зі шкіри PU (893Р)
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна сумка жіноча на плече для найстильніших Модна містка сумка жіноча зі шкіри PU
Характеристики: Матеріал: високоякісна турецька екошкіра (щільна); Закривається на блискавку та магніти; Усередині 1 основне відділення на блискавці та 2 відділення всередині з боків на магнітах; Фурнітура: метал; У комплекті 1 ручка (не знімна) та плечовий ремінь: екошкіра на карабінах; Довжина ременя ручки: 41 см; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 21,5 см; Висота: 20 см; Ширина за основою: 12 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 065 ₴









