Чоловіча сумка бананка якісна барсетка (1540М)
-25%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка бананка якісна барсетка Характеристики: Матеріал: екошкіра + канва; Закривається на блискавку та клапан на магнітах; Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці; Фурнітура: метал; Плівовий ремінь регулюється по довжині; Висота: 18 см; Довжина: 27 см; Ширина на основі: 4 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка бананка якісна барсетка |
- Ціна: 899 ₴







