Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий діловий портфель для документів клітинка, офісна сумка Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 39 см; Ширина на основі: 12 см; Висота: 27 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Ділова |
| Матеріал | Екошкіра |
| Довжина: | 390 см |
| Підкладка | Да |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 700 ₴










