Якісна чоловіча жіноча міська сумка рептилія велика та містка дорожня сумка ручна поклажа (1530)
-9%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна чоловіча жіноча міська сумка рептилія велика та містка дорожня сумка ручна поклажа Характеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Довжина: 50 см; Ширина основи: 23 см; Висота: 25 см; Плечовий ремінь в комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісна чоловіча жіноча міська сумка рептилія велика та містка дорожня сумка ручна поклажа |
- Ціна: 1 449 ₴









