Жіноча міні клатч сумка на плече Кенгуру, маленька сумка для дівчат еко шкіра (1499)
-9%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні клатч сумка на плече Кенгуру, маленька сумка для дівчат еко шкіра Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 23 см; Ширина на основі: 5 см; Висота: 14 см; Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч на плече Кенгуру, маленька сумка для дівчат екошкіра |
- Ціна: 865 ₴








