Якісна класична жіноча сумка чорна Велика жіноча турецька сумка екошкіра (1517)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна класична жіноча сумка чорна Велика жіноча турецька сумка екошкіра
Характеристики: Матеріал: високоякісна турецька екошкіра (щільна); Закривається на блискавку; Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці; Фурнітура: метал; У комплекті плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: низ – 27 см, верх – 34 см; Висота: 24 см; Ширина на основі: 12 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 079 ₴








