Стильна жіноча сумочка клатч на плечо, маленька сумка чорна (1463)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумочка клатч на плечо, маленька сумка чорна Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра, чудово тримає форму; Ремінець: ланцюжок + вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см); Довжина: 24 см; Ширина: 8,5 см; Висота: 16 см; Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стильна жіноча міні сумочка клатч на плече, модна жіноча сумка |
- Ціна: 899 ₴








