Жіноча лакова сумка для дівчини, міні сумка багет під рептилію (1509)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча лакова сумка для дівчини, міні сумка багет під рептилію Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної шкіри, досить містка і практична.
Характеристики Матеріал: Лакова Еко Шкіра (щільна, тримає форму); Довжина: 26 см; Ширина основи: 8,5 см; Висота: 23 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 799 ₴








