Модна чоловіча сумка-планшет Jeep 1941 повсякденна, барсетка сумка-планшет для чоловіків екошкіра

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра;
Ширина: 21 см;
Ширина за основою: 8 см;
Висота: 24 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 950 ₴









