Шкіряна чоловіча сумка планшетка на плече чорна, барсетка натуральна шкіра (1460)
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна чоловіча сумка планшетка на плече чорна стиль Армані, барсетка натуральна шкіра Характеристики: Матеріал: якісна натуральна шкіра; Висота: 25 см; Ширина: 23 см; Ширина основи: 2,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 299 ₴








