Красивий шкіряний жіночий гаманець горизонтальний Великі жіночі шкіряні гаманці в коробці (1446)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красивий шкіряний жіночий гаманець горизонтальний Великі жіночі шкіряні гаманці в коробці
Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра люкс якості; Виробник: Туреччина; Довжина: 20 см; Ширина на основі: 3,5 см; Висота: 11 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 1 600 ₴









