Стильна жіноча сумка через плече із еко-шкіри Якісна каркасна жіноча сумка для дівчат (1063)
-25%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумка через плече із еко-шкіри Якісна каркасна жіноча сумка для дівчат
Характеристики: Матеріал: якісна та м'яка турецька екошкіра; Каркас добре тримає форму; Якісна металева фурнітура; Довжина: 21 см; Ширина на основі: 8,5 см; Висота: 16 см; Плечовий ремінь на карабінах входить у комплект (можна носити як у руках за ручки, так і на плечі)
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | Виберіть модель |
- Ціна: 899 ₴









