Сумка жіноча з логотипом замшева чорна через плече Модна якісна жіноча сумка (1301)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча з логотипом замшева чорна через плече Модна якісна жіноча сумка
Характеристики: Матеріал: високоякісна турецька екошкіра (щільна); Закривається на блискавку та магніти; Усередині 1 основне відділення на блискавці та 2 відділення всередині з боків на магнітах; Фурнітура: метал; У комплекті 1 ручка (не знімна) та плечовий ремінь: екошкіра на карабінах; Довжина ременя ручки: 41 см; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 21,5 см; Висота: 20 см; Ширина за основою: 12 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 049 ₴








