Чоловіча сумка велика для документів для ноутбука на плече клітина екошкіра (1429ЛВ)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка велика для документів для ноутбука на плече клітина екошкіра
Характеристики: Матеріал: еко-шкіра + канва; Закривається на блискавку; Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці; Фурнітура: метал; Плевий ремінь регулюється по довжині; Висота: 22 см; Довжина: 30 см; Ширина на основі: 8 см;
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Глибина | 80 см |
| Вага | 400 кг |
- Ціна: 1 169 ₴







