Жіноча сумка з тисненням шкіра крокодил рептилія чорна (1417)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з тисненням шкіра крокодил рептилія чорна Характеристики: Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху; Лакована вставка; Довжина: 34 см; Ширина на основі: 13 см; Висота: 24 см; Плечовий ремінь на карабінах входить у комплект (можна носити як у руках за ручки, так і на плечі)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка з тисненням шкіра крокодила рептилія чорна |
- Ціна: 1 099 ₴






