Жіноча міні сумочка клатч через плече на ланцюжку, сумка люкс якість (1094Н)
-31%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка клатч через плече на ланцюжку, сумка люкс якість
Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра, чудово тримає форму; Ремінець: ланцюжок + вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см); Довжина: 24 см; Ширина: 8,5 см; Висота: 16 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 899 ₴




