Чоловіча шкіряна барсетка сумка 2 в 1, клатч із натуральної шкіри чоловічий чорний (1344С)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна барсетка сумка 2 в 1, клатч із натуральної шкіри чоловічий чорний Характеристики: Матеріал: бичача шкіра; Сумка-клатч (є ремінець на плече, а також ремінець на руку); Висота: 20 см; Довжина: 30 см; Товщина: 4 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 249 ₴









