Замшева жіноча міні сумочка клатч із тисненням чорна, сумка для дівчат із натуральної замші (1337)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча міні сумочка клатч із тисненням чорна, сумка для дівчат із натуральної замші Характеристики: Матеріал: передня стінка – натуральна замша + високоякісна турецька еко-шкіра; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь у комплекті: широкий тканинний; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 23 см; Висота: 14 см; Ширина на основі: 9 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 099 ₴








