Чоловічий шкіряний клатч гаманець на блискавці, натуральна шкіра портмоне (1354)
-14%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний клатч гаманець на блискавці, натуральна шкіра портмоне
Характеристики:
Матеріал: коров'яча шкіра;
Металева фурнітура;
Висота: 21 см;
Ширина: 12 см;
Товщина: 3 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 180 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Довжина | 210 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч-шум на блискавці, портмоне натуральна шкіра |
- Ціна: 1 119 ₴








