Дитячий міні рюкзак блискучий Поп іт, маленький рюкзачок Pop It для дітей (1355)
-14%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий міні рюкзак блискучий Поп іт, маленький рюкзачок Pop It для дітей
Характеристики:
ВНИМАНИЕ! Обратите внимание на размеры, рюкзачки МАЛЕНЬКИЕ
Голограмні вставки + передня стінка повнофункціональний попит;
Ширина: 16 см;
Висота: 21 см;
Глибина: 7 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 7 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 16 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 499 ₴








