Чоловіча крос-боді сумка на груди шкіряна чорна Бананка барсетка для чоловіків класична натуральна шкіра (1343)
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча крос-боді сумка на груди шкіряна чорна Бананка барсетка для чоловіків класична натуральна шкіра Характеристики: Матеріал: Натуральна шкіра (воловья шкіра); Довжина: 30 см; Товщина: 7 см; Ширина: 17 см; Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Товщина | 5 см |
- Ціна: 1 349 ₴









