Красивий недорогий модний жіночий гаманець шкіряний з тисненням крокодил Портмоне жіноче (1335)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красивий недорогий модний жіночий гаманець шкіряний з тисненням крокодил Портмоне жіноче
Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Рельєфний унікальний дизайн; Довжина: 12,5 см; Ширина на основі: 3 см; Висота: 8,5 см; Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 125 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 699 ₴









