Чоловіча сумка на плече для ноутбука, планшетного ПК. Офісна сумка папок із документами (1325Ф)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка на плече для ноутбука, планшетного ПК. Офісна сумка папок із документами
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 39 см;
Ширина на основі: 9 см;
Висота: 29 см;
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Основні | |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 700 ₴









