Чоловічий діловий портфель для документів чорний, офісна сумка формат А4 з тисненням (1325)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий діловий портфель для документів чорний, офісна сумка формат А4 з тисненням Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 39 см; Ширина на основі: 9 см; Висота: 29 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий діловий портфель для документів чорний, офісна сумка формат А4 з тисненням |
- Ціна: 1 700 ₴









