Витончена маленька жіноча сумочка в клітку на плече Елегантна міні сумочка для дівчини екошкіра (1330)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончена маленька жіноча сумочка в клітку на плече Елегантна міні сумочка для дівчини екошкіра
Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра (добре тримає форму); Ширина: 13 см; Ширина на основі: 8 см; Висота: 17 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Колір | Різні кольори |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча маленька сумочка-бочечка на плече, мінісумка на замочку |
- Ціна: 799 ₴









