Жіноча стильна маленька сумочка з ланцюжком Стьобана модна міні сумка жіноча зі шкіри PU (1303)
-24%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча стильна маленька сумочка з ланцюжком Стьобана модна міні сумка жіноча зі шкіри PU
Характеристики: Матеріал: екошкіра преміум якості; Добре тримає форму; Довжина: 23 см; Ширина на основі: 8 см; Висота: 15 см; Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри; Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 065 ₴









