Великий жіночий рюкзак сірий клітинка (1283Ж)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий жіночий рюкзак сірий клітинка
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Висота: 37 см;
Ширина на основі: 32 см;
Глибина на основі: 15 см;
Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 17 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 мм |
| Стать | Жіночий |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Городской |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 900 кг |
- Ціна: 1 385 ₴








