Класичний чоловічий клатч гаманець Jeep, модний портмоне екошкіра Джип (1264)
-12%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний чоловічий клатч гаманець Jeep, модний портмоне екошкіра Джип Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 19 см; Ширина: 10 см; Товщина: 2 см; Закривається на блискавку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 210 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий клатч-шум Jeep барсетка, модне портмоне екошкіра Джип |
- Ціна: 519 ₴









