Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міський рюкзак Кенгуру прогулянковий невеликий рюкзачок для дівчат Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 32 см; Ширина: 24 см; Глибина за основою: 11 см; Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Модний жіночий рюкзак Кенгуру, стильний рюкзак для дівчат |
- Ціна: 1 100 ₴










