Модна маленька сумка жіноча на плече новинка Елегантна середня жіноча сумка з екошкіри (1292)
-10%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна маленька сумка жіноча на плече новинка Елегантна середня жіноча сумка з екошкіри
Характеристики: Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму; Є довга ручка на плече; Довжина: 25 см; Ширина: 11 см; Висота: 18 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка з брелоком ведмедиком, маленька сумка на плече |
- Ціна: 879 ₴









