Жіноча сумка гаманець на плече Міні сумка для телефону з ремінцем (1281)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка гаманець на плече Міні сумка для телефону з ремінцем
Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 19 см; Ширина: 11 см; Глибина: 4 см; Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька жіноча сумочка клатч на плече, мінісумка-шумка для телефона з ремінцем |
- Ціна: 549 ₴









