Стильна велика чоловіча сумка для залу тренувань чорна клітинка Містка чоловіча сумка для поїздок 1231
-7%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна велика чоловіча сумка для залу тренувань чорна клітинка Містка чоловіча сумка для поїздок 1231
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості; Довжина: 42 см; Ширина на основі: 22 см; Висота: 22 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Тип застежки | Молния |
| Довжина: | 420 см |
| Розміри | |
| Висота | 220 см |
| Ширина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Візерунки та принти | Клітка |
- Ціна: 1 399 ₴








