Жіноча сумка з вишивкою та брелоком (1236)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з вишивкою та брелоком Характеристики: Матеріал: екошкіра; Закривається на блискавку; Фурнітура: метал; У комплекті плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 24 см; Висота: 24 см; Ширина на основі: 13 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка з вишивкою й брелоком |
- Ціна: 925 ₴









