Модна жіноча міні сумочка клатч, маленька сумка люкс якість (1224)
-6%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна жіноча міні сумочка клатч, маленька сумка люкс якість
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху; Добре тримає форму навіть порожню; Довжина: 20 см; Ширина за основою: 8,5 см; Висота: 16 см; Логотип — металева бляшка; Якісна металева фурнітура; Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacobs |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 939 ₴








