Стильний жіночий рюкзак місткий А4 зі штучної шкіри Сумка трансформер жіноча А4 (1047КЛ)
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий рюкзак місткий А4 зі штучної шкіри Сумка трансформер жіноча А4
Характеристики: Матеріал: Турецька екошкіра преміум'якості; Фурнітура: метал; Тип: сумка-рюкзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі); Усередині перегородка з кишенею на блискавці, яка розділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи; Поміщається формат А4 Передня вертикальна кишеня функціональна, необхідка; Розміри: Висота: 36 см; Ширина: 26 см; Глибина: 11,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 11.5 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 949 ₴









