Жіноча сумочка на плече-екошкіра Модна сумка для дівчат (1218)
-19%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка на плече-екошкіра Модна сумка для дівчат
Характеристики: Матеріал: екошкіра (м'яка); Довжина: 24 см; Ширина за основою: 12 см; Висота: 21 см; Плечовий ремінь у комплекті;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 529 ₴









