Велика жіноча сумка якісна, модна сумочка на плече Молочний (1216М)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка якісна, модна сумочка на плече
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна турецька екошкіра;
Плечовий ремінь у комплекті;
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
Висота: 29 см;
Довжина: 26 см;
Ширина основи: 11 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Молочний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 350 ₴








