Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий діловий портфель для документів, офісна сумка Характеристики: Матеріал: оксфорд із водовідштовхувальним просоченням; Висота ручок: 15 см; Довжина: 38 см; Глибина: 6 см; Висота: 29 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портфель |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Ділова |
| Матеріал | Оксфорд |
| Довжина: | 380 см |
| Розмір | Середній |
| Жорсткість | М'яка |
| Стиль | Класичний |
| Підкладка | Да |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 300 ₴










