Чоловіча сумка для документів А4 через плече, офісна сумка для чоловіка на роботу під документи (1013)
-24%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка для документів А4 через плече, офісна сумка для чоловіка на роботу під документи Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екокжа преміум якості; Довжина: 38 см; Ширина на основі: 5 см; Висота: 29 см; Плечовий ремінь у комплекті, на карабінах, максимальна довжина 120 см; Фурнітура металева.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Класичний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Да |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 380 см |
| Тип призначення | Чоловіча сумка для документів А4 через плече, ділова офісна сумка для чоловіка на роботу під документи |
- Ціна: 1 359 ₴









