Жіноча маленька сумочка під рептилію Міні сумка на ланцюжку рептилія (1051)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка під рептилію Міні сумка на ланцюжку рептилія
Характеристики Матеріал: екошкіра; Закривається на 2 магніти-кнопки; Усередині 3 відділення; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь: ланцюжок+екошкіра; Довжина: 18,5 см; Висота: 13 см; Ширина на підставі: 7 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч під рептилію, Маленька сумка на ланцюжку рептилія |
- Ціна: 529 ₴









