Чоловіча офісна сумка для документів А4 клітинка чорна, якісний портфель для документів (1173)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча офісна сумка для документів А4 клітинка чорна, якісний портфель для документів Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 40 см; Ширина на основі: 6 см; Висота: 28 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина: | 400 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 349 ₴









